Vaše reklama

Singing Rock Handicamp 2010

15.07.2010 - 16:47   |   Redakce: Vojta Dvořák

Autor: © SingingRock

Firma SINGING ROCK podporuje handicapované lezce již řadu let. Vybavuje horolezecké oddíly a sdružení, kteří se věnují handicapovaným lidem na skalách a umělých stěnách.
SINGING ROCK se však rozhodnul navíc věnovat těmto lidem i svůj čas. Ze zkušeností z minulých let jsem u nás nabyli dojmu, že kromě vybavení, je nutné věnovat těmto lidem i svůj čas.
 
 
Proto jsme i letos podpořili setkání nevidomých a handicapovaných lezců, které jsme nazvali HANDICAMP 2010
 
Tradiční HANDICAMP 2010
Poslední červnový víkend proběhlo horolezecké setkání pro mládež se zdravotním postižením se zvláštním zaměřením na zrakově postižené. Svými záměry a cíly tato akce volně navazovala na předchozí aktivity oddílu ve snaze zpřístupnit horolezecký sport cílové skupině zdravotně postižené mládeže s důrazem na bezpečnost a samostatnost každého lezce.
Akce se uskutečnila tentokráte na Studentských skalách v Orlických horách.  Po sobotní snídani jsme se přesunuli ke skalám, kde proběhl lezecký výcvik, metodika jak se navázat a samostatné lezení. Po výborném lezení, jsme se přesunuli zpět do kempu, kde jsme příjemně poseděli u ohně. V neděli následovalo opět lezení a pro zájemce i možnost vyzkoušet si svou rovnováhu na natáhnuté slackline.
Tuto jedinečnou akci organizačně, materiálově a personálně zajišťovali členové oddílu HO Matahari ve spolupráci se SINGING ROCKEM. Těšíme se na viděnou na dálším Handicampu.

Autor: © SingingRock

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.93

Anketní otázka