Vaše reklama

OutdoorGuide Club základní informace

07.01.2010 - 02:40   |   Redakce: Dana Jakoubková

Členství

Členství v klubu OutdoorGuide platí pro Českou republiku a Slovensko. Abyste mohl(a) být členem klubu je třeba se zaregistrovat tzn. poslat na e-mail : outdoorguide@outdoorguide.cz zprávu, která může být kliudně prázná, jen v předmětu mailu napištrě slovo KLUB.
 
Členství vyplývá automaticky také z registrace pro Odběr novinek, Diskuse, Předplatné, Redaktor, Externista, Průvodce. Členství v klubu je zdarma a bez závazků. Člen se prokazuje e-mailem. Jméno není třeba až do doby , než se přihlásí na některou klubovou akci a v souvislosti s ní je jméno a případně další informace soukormé povahy vyžadováno např. pro letenku, rezervace služeb apod.

Výhody členství

Výhody členství platí pouze pro registrované členy. Výhodou je rozuměno uplatnění slevy či jiné výhody jak přímo u OutdoorGuide, tak u partnerů klubu, možnost účasti na klubových akcích, přednostní získání některých informací a jiné. V případě slevy na nákup zboží lze uplatnit pouze jednu slevu/na člena, ostatních výhod resp. účasti na akcích mohou využít až čtyři další osoby (dle konkrétní akce) – nečlenů klubu za předpokladu, že se akce účastní společně s držitelem členství resp. se přihlásí na jednom formuláři je-li vyžadován. Dítě do 18 let může využívat výhod členství jen v souladu s obecně právními předpisy.

Klubové akce

Klubové akce jsou pořádány pouze pro členy klubu (výjimečně další osoby viz.výše). Jedná se o programy v oblasti pohybu a pobytu v přírodě, soutěže, kurzy, výpravy, výukové programy, společenská setkání, dobrovolnické a charitativní akce a podobně. Na přípravě a realizaci všech akcí se podílí redakce spolu s externími spolupracovníky a dále se specialisty z dané oblasti. V případě klubových akcí účastník hradí pouze nutné náklady s ní spojené (např. doprava, ubytování, strava, organizátor…), ve vybraných případech – a to především týkajících se humanitárních, společensky nebo sociálně potřebných akcí hradí náklady organizátor. Osoba mladší 18ti let se samostatně může akcí zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodiče, zahraničních akcí pak pouze v doprovodu rodiče či jiné dospělé osoby, která prokáže oprávněnost doprovodu.

Stávající člen klubu časopisu Outdoor magazín

Jelikož není zcela průkazné, jakým směrem se posunul klub Outdoor magazínu (dříve vydavatelství V-Press), požádaly některé partnerské subjekty roku 2009 o převzetí závazku on-line časopis OutdoorGuide s tím, že platnost výhod plynoucích ze členství 2009 bude prodloužena minimálně o šest měsíců do roku tj. do června 2010.
Stávající členové klubu Outdoor magazínu mohli využít bezplatné možnosti přeregistrace do klubu OutdooGuide do konce února 2010. Po tomto datu pozbyla bez přeregistrace členství platnost u partnerských organizací . Partneři OutdoorGuide klubu u nichž uplatňujete výhodu jsou oprávněni požadovat od Vás jméno a e-mailovou adresu a porovnat je s údaji, které jim redakce poskytne (neadresně).
 


Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.9

Anketní otázka