Vaše reklama

Na laně, v lodi či na kole už tento víkend VIPrahlý BAJKonur

16.04.2013 - 20:26   |   Redakce: -TZ-

Už desítky let jezdí lidé s láskou VIPprahlý BAJKonur. Užívají si jarní počasí, krásy Posázaví a neopakovatelnou atmosféru „závodu pro každého“. Na své si přijdou cyklisté, vodáci i horolezci. Zkrátka všichni, kdo nechtějí sedět doma, ale naopak si rádi vychutnají sportovní zážitky v přírodě. A abyste zas až tolik nevyprahli, ve stánku U Kelímku se bude čepovat Ferdinand.

Tradiční orienťák na kolech nebo lodích krajem srubů a trampských osad startuje už tuto sobotu 20. dubna v Pikovicích u Prahy, konkrétně na dolním toku řeky Sázavy. Účastníci pojedou trasu k Zahořanskému potoku, mezi trampy na Kocábu, k letním plážím u Slapské přehrady a kolem pastvin a vyhlídek zpět do Pikovic. Na mapě od SHOCartu bude připraveno 27 kontrolních stanovišť, která dvojice projíždějí vlastní trasou v libovolném pořadí. V cíli se hodnotí počet projetých kontrol v časovém limitu pět hodin. Okolí Pikovic je známé především pro svou vodáckou duši. I na to mysleli organizátoři akce. Pro zpestření chystají vloženou speciálku na raftech. Zkrátka nepřijdou ani milovníci výšek. V neděli si budou moci vyšplhat na Pikovickou jehlu.
Udělejte si 20. dubna čas a vyrazte do Pikovic na VIPrahlý BAJKonur. Přihlaste se na http://www.viprahlo.snadno.eu/2013.html  nebo se přijďte jenom podívat a fandit. Atmosféru a zážitky budete moct zapíjet benešovským pivem Ferdinand. Pípu najdete ve stánku U Kelímku, který bude přímo u mostu v Pikovicích.
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.88

Anketní otázka