Vaše reklama

Kniha S dětmi na kole ­- 40 nejlepších cyklotras v Česku

06.04.2013 - 23:20   |   Redakce: -red-

S dětmi na kole Autor: © V-Press

Ojedinělá kniha S dětmi na kole právě vyšla ve vydavatelství V-Press. Kniha vyrostla na základě letitého seriálu dětských výletů uveřejňovaných v cyklistickém časopisu Cykloturistika. Trasy najížděli redaktoři a spolupracovníci časopisu a především jejich děti. Slavnostní křest měla na letošním veletrhu For Bikes a patronem byl televizní „Pošťák Ondra“ a herec Martin Kavan.

Samozřejmě, že cíle výletů jsou šity na míru dětem ­ – najdete v nich odpočívadla, hřiště, prolézačky i pískoviště. Trasy jsou doplněny mapami, obrázky a hlavně GPS souřadnicemi, které lze stáhnout ze speciálních internetových stránek pomocí QR kódů nebo webkódů, takže kniha přesahuje vlastní rozměr a papírovou podobu.
Celkem 160 stran cyklotras doplňují praktické články: Jak vybrat kolo, aneb od odrážedla až po dospělý bike, typologie kol podle velikosti postavy a jezdeckých schopností dítěte, ale také vozíky a sedačky. Dozvíte se také metodiku jak naučit dítě jezdit na kole resp. jak nejlépe a nejsnáze začít, jaké hry hrát s dětmi při výletech na kole a jakými drobnostmi udělat dětem i rodičům radost. Autorem nejvíce textů je Roman Šinkovský. Knihu S dětmi na kole lze zakoupit za 345 Kč na http://www.iVelo.cz/knihy  nebo v běžných knihkupectvích.

S dětmi na kole Autor: © V-Press

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.89

Anketní otázka