Vaše reklama

Klubová výprava - jižní Afrika - pěšky, v kanoi, se šnorchlem

11.01.2010 - 09:57   |   Redakce: Dana Jakoubková

NÍŽE UVEDENÁ AKCE JE NA ZIMU 2012/13, letos jedeme pěší túry v národních parcích USA (západ) a Aljašku, program viz rubrika Cestovka

Níže uvedený program klubové výpravy je koncipován s ohledem na pohyb v terénu a je navržen redakčním týmem. Nenajdete ho v této podobě u žádné cestovní kanceláře. Jde o výběr z těch nejlepších míst pro aktivní turistiku doplněnou relaxací u vody.
Zahrnuje přírodní a historické zajímavosti, za nimiž se musíme vydat pěšky nebo jiným aktivním způsobem (půl až celodenní túry, kanoe, ploutve...). Na túry se můžete vydat buď skupinově s organizátorem výpravy nebo individuálně. V některých parcích budeme trávit i více dní, je tedy možné využít i dalších aktivit v daném místě nabízených fakultativně. Pobyt ve městech je minimalizován na prohlídku těch, která rozhodně stojí za vidění, k dokoupení zásob do kuchyně, návštěvu e-kaváren a pošty. Nocování probíhá v kempu se sociálním zařízenímv vlastním stanu, nebo přímo v terénu nadivoko poblíž přírodního zdroje vody. Skupina bude maximálně 15členná. Doprava letecky + na místě expedičním speciálem (český řidič).
 
Náklady předem : cca 20 dnů / orientačně do 30 000 Kč (pouze náklady, akce není zisková)
Náklady zahrnují: nájem expedičního speciálu, palivo na celou trasu (cca 6000 km), organizátora akce pro skupinu, tištěného průvodce k danému programu, mapové podklady. Cena nezahrnuje kempovné a stravu (platí každý úřastník na místě z vlastního valutového vybavení) a letenku (poradíme kam pro nejlevnější).
Náročnost: na všech turistických trasách je volitelná obtížnost dle aktuální fyzické dispozice účastníka
Podrobné a přesné informace k rámcovému plánu se právě připravují, ale jde opravdu jen o hrubý rámec, co se nám ukáže, vyvrbí, nabídne je otevřená kniha cesty. Zájemce budeme kontaktovat.
Máte-li zájem o zaslání podrobností napiště na: outdoorguide@outdoorguide.cz
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.9

Anketní otázka