Vaše reklama

K čemu slouží registr horských vůdců

12.04.2015 - 01:20   |   Redakce: Dana Jakoubková
V této sekci evidujeme KVALIFIKOVANÉ HORSKÉ VŮDCE UIAGM / IFMGA / IVBV  pro účel nabídky služeb v daném segmentu, regionu a spolupráce s jednotlivci i organizacemi.
Horský vůdce UIAGM  disponuje mezinárodně uznávanou odborností pro vedení lidí v horách. Ta zaručuje nejvyšší možné vzdělání v tomto oboru a maximální míru bezpečnosti, kvality služeb a profesionality pro daný horský terén. Naše legislativa tuto profesi zahrnuje pod průvodcovskou činnost horskou se specifikací pro určitý typ terénu a možnou techniku a  vybavení (viz. * specifikace činnosti horského vůdce).

Pro veřejnost:

Lákají vás velké akce v horách, ale ještě si netroufáte sami?
Chcete vystoupit na vrchol, kam bez "průkazu" nebo vůdce nemůžete?

Pro CK:

Nabízíte náročné horské akce a potřebujete obsadit zájezd profesionálním vůdcem?
Upřednostňujete národní vůdce před zahraničními?

Pro vůdce (základní registrace je zdarma):

Hledáte obchodní spolupráci s jiným subjektem?
Máte vlastní nabídku akcí či jiných obchodních aktivit?
Chcete prezentovat svoje zanlosti a zkušenosti?
 
Soukromé osoby mohou využít nabídku akcí nebo služeb, profesní organizace zde mohou prezentovat své zájmy, informovat veřejnost o chystaných kurzech nebo jiných akcích. Registrovaným vůdcům se OutdoorGuide stává mediálním partnerem směrem k veřejnosti se všemi výhodami, které takové partnerství přináší. Máte-li zájem o registraci vyžádejte si registrační formulář a podrobné informace. Základní registrace je zdarma.
 

* činnost horského vůdce, kterou je organizování a provádění jednotlivců nebo skupin v horském a vysokohorském prostředí, včetně ledovců, při skalním lezení a horolezectví, na zajištěných cestách, umělých lezeckých stěnách, při skialpinistických túrách, vedení a organizování vysokohorských expedic, včetně zajišťování bezpečnosti. V rámci živnosti je možno uskutečňovat činnost informační, poskytování poradenských služeb při výrobě lezecké, horolezecké, skialpinistické a obdobné výzbroje a výstroje, včetně půjčování takové výzbroje a výstroje.

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.87

Anketní otázka