Vaše reklama

Jetboil CrunchIt - recyklovatelná kartuše na palivo

17.10.2010 - 19:26   |   Redakce: Dana Jakoubková

Autor: © jetboil.com

Známý inovátor v outdoorvé kuchyni firma Jetboil představuje nový nástroj CrunchIt, přispívající k myšlence ecooutdoor.
Recyklovat použité palivové nádoby se dosud jevilo nemožné v důsledku možnosti vznícení zbytkového plynu v nádobě během procesu recyklace. CrunchIt je jistě kreativní a vítaný první krok k nápravě stavu věcí. Funguje totiž na zcela jednoduchém principu obdobně jako starodávný otvírák na plechové konzervy. Jednoduše přiložením k ventilu paliva a následným mechanickým tlakem bezpečně propíchne standardní palivovou karuši za účelem uvolnění zbytkového plynu a umožní tak následnou recyklaci obalu.
Od svého založení v roce 2004, vede Jetboil v kategorii varných systémů, které získaly řadu ocenění. Patentovaná technologie FluxRing ® fungující na principu tepelného výměníku definuje účinnost, bezpečnost a snadnost použití a její zavedení by mělo předefinovat parametry kategorie outdoorového vaření. Záměrem firmy je co nejvíce zjednodušit vaření venku a podněcovat okolní svět k obdobnému průzkumu. Jetboil má našlápnuto stát se důvěryhodným a nepostradatelným společníkem těch, kteří posouvají hranice své odolnosti i hranice svých zkušeností.
„Firma Jetboil se zavázala ke snižování dopadů na životní prostředí," řekl Perry Dowst, spoluzakladatel společnosti Jetboil. Vyzýváme všechny naše koncové uživatele a partnery, aby podporovali a připojili se k nám v oblasti ochrany životního prostředí. "
CrunchIt váží jen 23 gramů a snadno se připevní na karabinu či kroužek ke klíčům. Zároveň disponuje bezpečnostním plastovým krytem.
Jetboil CrunchIt bude během října k dispozici výhradně v obchodním řetězci REI a v E-shopu na Jetboil.com od 1. listopadu 2010.

Další info: www.jetboil.com

Nástroj v akci můžete vidět v tomto videu: http://shop.jetboil.com/greenkit.html

Autor: © jetboil.com

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.91

Anketní otázka