Vaše reklama

Fotosoutěž: Zaostřeno na Jizerky - právě vyhlášena

03.04.2013 - 18:00   |   Redakce: Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor

Autor: © jizerky.ecn.cz

Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor ve spolupráci se Správou CHKO Jizerské hory vyhlásila třetí ročník fotografické soutěže s příznačným názvem Zaostřeno na Jizerky. Na vítěze čekají hodnotné ceny a pěkné knihy. Z třinácti nejlepších snímků bude sestaven kalendář Zaostřeno na Jizerky 2014. Výtěžek z výstavy a prodeje kalendářů bude pak využit na výsadbu původních druhů dřevin do Jizerských hor.

Zasílejte fotografie s libovolným tématem z Jizerských hor:

         a) vyvolané s velikostí delší strany od 28 do 60 cm,
         b) elektronicky ve formátu JPG nebo TIF s velikostí delší strany minimálně 800 pix     
Pro účast v soutěži je nutné zaslat snímky v elektronické i papírové podobě.
Nefotíte? Tak přijďte třeba na Soví noc
Správa CHKO Jizerské hory ve spolupráci se Společnosti pro Jizerské hory zve všechny, kdo chtějí zažít něco neobvyklého na Soví noc 2013, která se koná v termínu 19.–20. 4. 2013 ve středisku ekologické výchovy na Jizerce. Budete se učit soví řeči, pohladíte si živé sovy ze záchranné stanice a při troše štěstí zaslechnete houkat i vzácného sýce rousného

Kam snímky poslat?

Fotografie zasílejte nebo předávejte na adresu naší kanceláře (Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor, Matoušova 453/21, 460 01 Liberec 3). Digitální zasílejte emailem na adresu jizerky@ecn.cz. Nezapomeňte na fotografii (i do emailu) uvést jméno, adresu, email nebo telefon, název fotografie, případně také místo jejího pořízení.

Počet fotografií?

Každý autor se může zúčastnit soutěže maximálně se čtyřmi fotografiemi.

Do kdy?

Uzávěrka soutěže je v neděli 7. 6.2013

Co čeká na vítěze soutěže?

Na vítěze čekají hodnotné ceny a pěkné knihy. Z třinácti nejlepších snímků bude sestaven kalendář Zaostřeno na Jizerky 2014.

Co se bude s fotografiemi dít?

Vítězné snímky vybere odborná porota. Následně proběhne jejich výstava, kde budou fotografie představeny veřejnosti a kam všechny autory samozřejmě pozveme. Z těch nejlepších bude sestaven kalendář pro rok 2014. Výtěžek z výstavy a prodeje kalendářů bude využit na výsadbu původních druhů dřevin do Jizerských hor.
Podrobné informace a pravidla soutěže naleznete na http://jizerky.ecn.cz.

Autor: © jizerky.ecn.cz

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.9

Anketní otázka