Vaše reklama

Formy spolupráce a finanční strategie

30.06.2010 - 20:07   |   Redakce: Dana Jakoubková

Proč a zač namáhat hlavu

Každého, kdo nějakým způsobem přispívá na tento portál, považujeme za našeho člověka ve smyslu společné filosofie. Na tento portál nedáváme příspěvky, které nesouvisí s pohybem a pobytem v přírodě, a také příspěvky v nějakém ohledu popírající či deformující naši filosofii. Vítané jsou příspěvky humorné, satirické apod.
Proč publikovat
Prvotním impulzem pro publikování na OutdoorGuide resp. tomto internetovém portálu je potřeba sdílení. Někde jsem byl, něco znám, na něco chci upozornit…a to něco mám touhu předat dál, inspirovat, motivovat, naučit…
Sdílení resp. v tomto případě psaní a focení by tedy pro vás mělo být v první řadě radost.
Forma spolupráce
Internetový časopis OutdoorGuide je zdarma resp. poskytuje informace každému, kdykoli a zadarmo (vyjma tištěných Speciálů, které vycházejí nepravidelně, a jsou pro ně upravené zvláštní podmínky). Naše vztahy resp. vztah autora a vydavatele je založen pouze na obecně platných principech slušného chování, a priori poctivého jednání a na daném slovu. Prostě dané slovo platí i kdyby bylo na papíře. Dobře si však rozmyslíme, než někomu toto slovo dáme, a než stvrdíme domluvu stiskem ruky. Doporučujeme také každému, kdo by s námi chtěl vstoupit do jednání, aby tak učinil rovněž.

Finanční strategie

OutdoorGuide je nezávislé médium a poskytuje informace, zábavu a poučení zadarmo na základě práce dobrovolníků. Jeho exitence není závislá na inzerci či jiných finančních příspěvcích obchodních partnerů. Z toho důvodu nezaručuje žádný minimální autorský honorář. Autoři sem píší pro nutkavou potřebu něco sdělit nebo prostě jen proto, že jim to dává nějaký smysl, ne pro výdělek.

Peníze zadarmo

Tak ty vám samosebou nedáme, ale každému čtenáři nabízíme možnost účasti v autorské hře OutOr katapult, jejíž vítěz získá nemalý finanční obnos. Hra se bude vyhlašovat náhodně, jednou třeba v úterý, příště zase v březnu apod. Ve výzvě bude předem stanoveno, o jakou částku se hraje, základní informace k přihlášení a pravidla hry včetně období, pro které hra platí. Máte-li zájem o hru, sledujte tyto stránky. Počet účastníků soutěže je omezen, samotní účastníci by však omezení být neměli.
Závěrem
Vážíme si dobrých a loajálních kolegů. Pokud chcete psát jen pro peníze, pak se prosím obraťte na jiné vydavatelství. Přejeme vám bystrou mysl - slova smysl.
Že vás to neodradilo?
OK, pošlete článek na předběžné čtení na adresu outdoorguide@outdoorguide.cz .
 
Předem si prosím ověřte zásady psaní pro portál OutdooGuide pod názvem Rychlé pero - jak psát článek.
 
Za pochopení díky,
                                                  Dana Jakoubková, provozovatel portálu
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.92

Anketní otázka