Vaše reklama

For Outdoor: Navštivte nás na veletrhu

20.03.2013 - 23:13   |   Redakce: -red-

Jarní veletrh pro milovníky sportu, pohybu i pobytu v přírodě je za dveřmi. Na ploše 4200 m2 se letos o víkendu 5.– 7. dubna představí v pražském veletržním areálu PVA Letňany na 50 firem s více jak 140 outdoorovými značkami. Přijďte i vy prozkoumat novinky, pobavit se nebo ochutnat pivo z českých skal téměř zadara.

 

 

 

Vstupenka zdarma

Aktuálně: K dispozici máme ještě 5 volňásků na veletrhy. Jelikož už je nestíháme poslat poštou, kdo má zájem a zároveň možnost vyzvednout si je v našem klubu v Praze 2, Slavíkova 27 během úterka a středy (16-23 hod.), nechť odpoví na otázky a přijde-li mu potvrzení, je vstupenka jeho resp. k vyzvednutí.
 
Pro prvních deset zájemců, kteří správně odpovědí na následující tři otázky, máme připravené volňásky, které platí na všechny veletrhy v uvedeném termínu na výstavišti v Letňanech tj. For Outdoor, For Bikes a For Caravan. Kdo nebude mezi prvními deseti správně odpovídajícími, dostane od nás cenu útěchy: slevový poukaz na všechno co teče v našem klubu SesternaBar v Praze 2.
Otázka 1.
Které značky nejsou české: High Point, Tilak, Ferrino nebo Corazon?
Otázka 2.
Kolik je na světě osmitisícovek?
Otázka 3.
Je voda z čistého sněhu destilovaná?
Odpovědi na adresu:
outdoorguide@outdoorguide.cz do 26. 3. včetně

Dodržuj pitný režim!

OutdoorGuide se letos prezentuje na veletrhu v duchu recese. Místo batohů a pohorek u nás najdete hospodský stůl a pípu SesternaBaru (to je náš klub resp. našich čtenářů) s rehydratačním roztokem pro horáky a doláky zkoušené fyzickou námahou. Pěti zdravotnickými odborníky ze šesti, kteří jsou trvale upoutáni k barové židli (jeden z ní už spadl), bylo jako nejlepší roztok pro účel rehydratace vybráno pivo ze Svijan. SesternaBar v pokrevní spolupráci se svijanským pivovarem se uvolil poskytnout „kapačky“ i pro návštěvníky veletrhu, a to téměř zadara v rámci podpory zdraví sportovců.
Chcete-li vědět, kolik zdraví se skrývá v jednom litru piva, klikněte zde. nebo se k nám přidejte na Facebooku.
Rohový stánek č. 4 A 12 OutdoorGuide najdete na začátku outdoorové haly v jednom bloku spolu s Hanibalem a Sportem Schwarzkopf.
Kromě ochutnávek piva budeme na našem stánku prezentovat samo sebou časopisy, cestovku i naše ekologické aktivity. Na veletrhu se budete moci zakousnout i do energetických tyčinek Chimpanzee nebo vyzkoušet energetické žvýkačky Bitters a expediční stravu z nabídky Expres Menu.

Značky na veletrhu

Ve stanovém městečku je připravena k prohlédnutí celá řada stanů, spacáků a karimatek značek Ferrino, Husky, Jurek, Pinguin, Vango, Hilleberg, které si budete moci rovnou zakoupit na místě. K firmám, které se výstavy účastnily v loňském roce – Acron, Kronium, Corazon, TransAlpinus, Potten&Pannen, Moris, R-Sport, NIKWAX, SOS lahve – se letos přidaly firmy jako např. Asolo, Tilak, Warmpeace, Alpi Sport, Direct Alpine , Summit Trade, Sport Schwarzkopf, LitexPress, Boll, Jitex, Direct Alpine, Black One, GO ZERO, ER-sport, D2B, Regatta, Vango, Husky, Smartdoor, Boll, BOBR, Ariga-Kronium, Tradenet, Hanibal, Matum, Moris, Tilak, Active Life Evangelists, Interimex, Nikwax, Lucaffe, Summit Trade a další.

Prostřednictvím kamenného obchodu Matum Alpine zde jsou zastoupeny značky Salewa, Petzl, Carrimor, MSR, Gerber, Victorinox, Seal-Line, Platypus.

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu proběhnou v pátek závody v boulderingu Prague Open Bouldering, které bude zahajovat Adam Ondra a moderovat Lucie Výborná.
Pro příznivce slackline je určitě jméno GIBBON zárukou nejen kvalitních závodů, ale i exhibicí na slacklinech, upevněných ve výšce sedm metrů, a to s mezinárodní účastí.
Velmi zajímavým exponátem akce je určitě i Tatrabus cestovní kanceláře Adventura, jehož základem je podvozek tatrovky z Dakaru, na který byla v roce 2008 namontována autobusová nástavba. Jedná se o jedinečné expediční vozidlo určené pro unikátní výpravy do posledních divočin Evropy, Afriky i Asie.
Promítání toho nejlepšího z filmového festivalu Expediční kamera bude probíhat již od pátku v sále číslo 2 konferenčního centra ve Vstupní hale..
Návštěvníci výstavy For Outdoor mohou zároveň navštívit 4. ročníky jarních veletrhů For Caravan a For Bikes.
Pro aktuální informace jděte na web For Outdoor
Video z loňské slackline exhibice Gibbon Contest
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.89

Anketní otázka