Vaše reklama

Dech hor - Festival alpinismu

21.08.2015 - 13:25   |   Redakce: Eva Jerhotová

Festival alpinismu Autor: © Dech hor

Festival alpinismu a dalekých cest slaví letos druhý víkend v září své šesté výročí. V minulých letech se ho zúčastnili horolezci jako např. Marek Holeček (Mára), Radek Jaroš, Vladimír Nosek, extrémní cyklista Jan Kopka a další. Letos přijede opět horolezec Marek Holeček (Mára), Pavel Vtík (Bača), polárníci Václav Sůra a Petr Horký, cestovatelé David Uličník, Jarda Bouzek, Zdeněk Špíšek a další.
Stalo se již tradicí, že pro zpestření festivalu jsou do programu zahrnována i vedlejší témata. Letos to bude cestovatelství a zdravá výživa v podání MUDr. Kateřiny Cajthamlové a KP Clinic.
 
Zakladatel a ředitel festivalu Viktor Kuna organizuje festival na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v Pasekách nad Jizerou. Jeho koncepce se zaměřuje především na horolezectví a vysokohorskou turistiku a sportovně-outdoorové aktivity, včetně výletů s průvodci na hřebeny Krkonoš a skalního lezení s kurzem pro začátečníky.
 
Festival každoročně probíhá ve vytápěných stanech na krásné stráni pasecké sjezdovky s výhledem na hřebeny Krkonoš. Jeho šestý ročník se uskuteční 11. - 13. září 2015.
 
Bližší informace a fotogalerie: www.dechhor.cz

Festival alpinismu Autor: © Dech hor

Festival alpinismu Autor: © Dech hor

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.88

Anketní otázka