Vaše reklama

Český kemp v Julských Alpách - sleva pro členy klubu (registrované čtenáře)

08.04.2010 - 01:10   |   Redakce: -dj-

Jalovec Autor: © F. A. Bobo

V atraktivním údolí řeky Soči, v samém srdci Julských Alp, najdete základní tábor klubu OutdoorGuide – AlpiCenter.
Poloha kempu je ideální jako východiště pro mnoho outdoorových aktivit. Smaragdová řeka Soča láká ke splutí na raftech i kajacích, do hor se můžete vydat za turistikou nebo na feráty, soutěsky ve svazích údolí nabízejí desítky canyoningových túr různé obtížnosti. Ze skalních stěn padají vodopády, nitro hor skrývá jeskyně, přijedete-li s kolem, dá vám tady pěkně zabrat.
První český kemp je situován na jih od městečka Bovec (5 min. chůze) na travnatém pozemku se vzrostlými stromy, jako součást kempu Polovnik. Vybaven je sociálním zařízením (WC, sprchy s teplou vodou), elektřinou, lednicí, ohništěm i grilem. Pro společné posezení nebo pro případ špatného počasí slouží otevřený přístřešek pro 40 osob (voda+elektřina). V kempu je i restaurace.
Kemp je využíván jako základna pro akce klubu a členům klubu OutdoorGuide je k dispozici také individuálně za zvýhodněnou cenu.
Poplatek za ubytování v kempu je jednotný (stan, auto v ceně). Pro členy klubu (zaregistrovaný čtenář pro účel – klub, průvodce, redaktor, externista, předplatné) činí cena po slevě 6 eur za osobu/den (běžná cena pro ork 2010 je 8,5–10 eur). Kromě slevy na kempovném mohou členové klubu uplatnit i slevu 10 % z ceny aktivit, které jsou zde nabízeny jako program v okolí (ceny najdete na webu www.alpicenter.cz). Při individuální cestě doporučujeme rezervaci ubytování předem na tel, čísle +420 603 278 578 (ČR) nebo +386 317 830 74 (SLO) nebo e-mailem na: alpicenter@alpicenter.cz. Po telefonu i v kempu se domluvíte česky – český personál. Příjezd do kempu: z ČR na Villach-Tarvisio-sedlo Predel-Bovec (630 km z Prahy, 550 z Brna). Při ubytování i pro slevu na aktivitách se prokažte jménem a přiděleným klubovým registračním číslem (obdržíte e-mailem). Ve Slovinsku je měnou euro.
 
Další informace k základně najdete na: www.alpicenter.cz

Jalovec Autor: © F. A. Bobo

Bohinjské jezero Autor: © P. Kladnik

Velka Planina Autor: © B. Kamnik

Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.92

Anketní otázka