Vaše reklama

Bouldering: Závody Lokalblok Monsters 9 již tuto sobotu

26.02.2013 - 12:29   |   Redakce: -TZ-

Pražský  Lokalblok zve lezce na druhý závod českého poháru v boulderingu Lokalblok Monsters 9, který je zároveň také nominačním závodem na Světový pohár. Lokalblok Monsters 9 se koná již tuto sobotu 2. března 2013 přímo v Lokal Bloku s největší boulderovou stěnou v České republice.

 

Lokal Blok nabízí jak profesionálům, tak i začínajícím lezcům přes 500 m2 lezeckých profilů s více než 60 vyznačenými cestami různé obtížnosti. Dokonale tak odpovídá na požadavky stále většího počtu nadšenců, kteří boomu boulderování propadli.

Celý závod proběhne na bouldrovce, kde pro vás budou připravené bouldry z dílny Vildy Chejna a Oldy Klapala. Kvalifikace se poleze systémem flash, finále potom systémem on-sight. Závodníci polezou na chytech a strukturách od firmy AIX, A Muerte a Makak. „Závody Lokalblok Monster 9 jsou akcí pro každého, kdo si chce zasoutěžit na opravdových závodech či přijít podpořit závodníky a užít si sobotní odpoledne plné zábavy“, uvedla za Lokal Blok Karin Bílková. Po skončení samotného závodu se můžete těšit na velkou „after party“, která vás jen tak odejít nenechá.
Podrobnosti: Lokal Blok
Partner akce: snowboardový obchod Snowboards.cz
Přidej odkaz na Bookmarky.cz
Zpět   |   Nahoru

reklama

reklama

Ohodnoť článek jako ve škole


1-nejlepší, 5-nejhorší.

1 2 3 4 5
Celkové hodnocení:   2.88

Anketní otázka